Reference

 

Klienti ze serveru hearth.net mi píší tahle hodnocení:

"Překrásné! Velice děkuji za nádhernou energii, podporu a vstřícný láskyplný přístup. Kraniosakrální terapie je opravdu krásná jemná metoda, kterou mohu jen a jen doporučit a v podání Alenky nabývá o to víc na síle :-) Alenka je totiž velice citlivá, vnímavá, zářící bytost s úžasným záměrem."

Michaela Svatošová

"Moc děkuji, bylo to opravdu milé setkání. Strašně moc jsem potřebovala, aby věci, které cítím, řekl někdo nahlas. A hlavně, terapie neuvěřitelně pomohla! Opravdu máte mou hlubokou úctu. Díky."

Jana Šmatová

"Alenko, Vaše terapie se mnou dělá divy a báječně na mně funguje; myslím, že můj anděli i můj drak si to užívají :-)))))) Těším se zas na příště! Alenka: úžasná dáma s velkým srdcem, vzděláním i myšlením stojící navíc nohama pevně na zemi; to občas duchovním lidem chybí :-)))"

Kateřina Krátková

"Alenko děkuji za úžasné setkání a ošetření kranio, bylo to moc příjemné.
Jste krásná, empatická žena.
Mějte se krásně..."

Lenka Janků

"Děkuji Aleno za navnímání, příjemné provedení a společnost, přeji Vám, ať se Vám dobře daří."

Pavla Kohoutová

"Alenko, děkuji za moc příjemné setkání, povídání u čaje, uvolňující kranio i Vaší vnímavost. Vřele doporučuji i ostatním :)"

Petra Zemanová

"Moc děkuji paní Prokopové za její kraniosakrální terapii a vřele doporučuji ostatním. Paní je velmi příjemná, taktní,empatická a milá a během terapie se jí plně věnuje."

Michaela Kvičerová

 
 
 
 
TOPlist